2019 YILININ SON ASKOM TOPLANTISI DÜZENLENDİ

2019 YILININ SON ASKOM TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Yönetmeliğine istinaden İl içinde yer alan Kamu Hastaneleri, Özel Hastaneler ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri arasında işbirliği ve koordinasyonun sağlanarak daha hızlı ve etkin Acil Sağlık Hizmetlerinin sunumunun sağlanması amacıyla her ay rutin olarak yapılan ASKOM (Acil Sağlık Hizmetleri Koordinasyon) toplantısı,Müdürlüğümüze ait Davud-i Antaki toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Hatay İl Sağlık Müdürlüğü Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Emin GÜLER’in başkanlığında yapılan toplantıya; Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Ebru AKÇORA, Kamu Hastaneleri Başkan Yardımcısı Dt. Gökçe Tuba DENİZ Kamu ve Özel hastanelerinin idarecileri katıldı.

İl içinde yapılan Ambulans Sevkleri, Hastane Acillerine yapılan müracaatlar ve Acil Vaka Müdahalelerinin İstatistiklerini Acil Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Oğuz EKİNCİ tarafından sunulmasının ardından,öneri ve şikayetler değerlendirildi, plan ve programlar hazırlanarak tüm katılımcıların görüşleri alınarak toplantı sona erdi.

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0